fbpx

Wynajem

Czekasz na nowe auto? Wsiądź w Kia na czas oczekiwania.

Finansowanie, ubezpieczenie, pakiety serwisowe, opony i oczywiście nowoczesny samochód – to wszystko w jednej racie. Po okresie finansowania również gwarantowany odkup samochodu. Oferta wynajmu długoterminowego Euro Kas jest odpowiedzią na potrzebę dostarczenia rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klienta.

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam wypracować modele ofertowe, które gwarantują najkorzystniejsze i atrakcyjne rozwiązania biznesowe. Należy do nich oferta wynajmu, która dzięki przejrzystym i stałym warunkom daje poczucie bezpieczeństwa finansowego na cały okres zobowiązania. Dzięki bogatej ofercie pojazdów oraz pełnemu zapleczu usługowo-serwisowemu możemy zaoferować Państwu komfort użytkowania pod każdym względem.

Wynajem – dlaczego warto?

  • Możliwość uwzględnienia m.in. ubezpieczenia, pakietów serwisowych i kosztu opon.
  • Jedna, stała rata zawierająca wszystkie elementy pakietu.
  • Precyzyjna kalkulacja TCO (całkowite koszty użytkowania pojazdu) obejmująca m.in. koszt finansowania, ubezpieczenie, spalanie samochodu, cenę zakupu.
  • Możliwość wymiany pojazdu w trakcie trwania kontraktu.
  • Niezmienność ceny – stała wartość serwisowania pojazdu i odkupu samochodu.

Gama pojazdów oferowanych przez doradców KIA Euro Kas daje szeroki wachlarz możliwości i zastosowań. Jesteśmy przekonani, że dzięki szczegółowej analizie Państwa potrzeb, stworzymy ofertę, która dostarczy satysfakcji z użytkowania nowego samochodu i spokoju niezmiennych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów. 


Skontaktuj się z nami

Wybierz salon aby wyświetlić osoby kontaktowe.

Salon Katowice
Kia Katowice
Salon Gliwice
Kia Gliwice