O firmie

Autoryzowane salony Kia w Katowicach i Gliwicach

Autoryzowane salony i serwisy Kia Euro-Kas w Katowicach i Gliwicach stanowią część sieci dealerskiej Kia Motors Polska Sp. z o.o. – koreańskiej firmy, działającej na polskim rynku od 1995 roku.  

Od samego początku salony utrzymują się w czołówce polskich salonów Kia pod względem osiąganych wyników sprzedażowych. Otrzymywane wyróżnienia, potwierdzają najwyższą jakość obsługi klienta, a także zaangażowania i kulturę pracy całego zespołu Kia Euro-Kas.

Każdy klient może liczyć na pomoc wykwalifikowanych doradców oraz skorzystać z profesjonalnych usług finansowych i ubezpieczeniowych. Przy obu salonach Kia funkcjonuje również autoryzowany serwis, realizujący naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze, a także komis samochodowy, w którym dostępne są używane pojazdy marki Kia i nie tylko, w atrakcyjnych cenach. W każdym salonie dostępne są także oryginalne akcesoria i gadżety, które pozwalają uatrakcyjnić design i funkcjonalność samochodu.

Samochody Kia od lat stanowią synonim niezawodności i wszechstronności. Ich atutem jest także konkurencyjna cena oraz wysoka dostępność części. Szeroka gama modelowa ułatwia zakup idealnego samochodu Kia zarówno na użytek prywatny, jak i biznesowy. W aktualnej ofercie koreańskiej marki znaleźć można m.in. miejskie Picanto, Rio i Nowe Ceed, rodzinną Vengę i Nowe Ceed Kombi, wszechstronną Nową Kię Sportage, luksusową Nową Optimę czy mocne, sportowe modele GT. Zapraszamy klientów z Katowic, Śląska i całej Polski do nowoczesnego punktu dealerskiego Kia Euro-Kas w Katowicach i Gliwicach.