fbpx

Trade in Euro Kas

Jeśli planujesz zmianę swojego samochodu na nowszy model, pozwól nam zadziałać kompleksowo. Program Trade in Euro Kas dla Kia pozwoli Ci na szybką i komfortową zmianę z zyskiem nawet do kilku tysięcy złotych. Wymiana za dopłatą jest bardzo prosta. Ty decydujesz o sprzedaży swojej Kia. My odkupujemy ją od Ciebie i zamawiamy nowy samochód. W podziękowaniu za zaufanie, otrzymujesz od nas specjalny rabat dostępny tylko w programie Trade in Euro Kas.

Trade in Euro Kas dedykujemy zarówno naszym stałym Klientom, jak i powracającym do Kia Euro Kas w Katowicach i Gliwicach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających posiadaczy samochodów marki Kia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę zarówno ze strony rzeczoznawców z działu Kia Używane, jak i doradców klienta w dziale sprzedaży samochodów nowych. Nasze zasady są przejrzyste i zgodne z najlepszymi praktykami marki Kia.

Chcesz jeździć nową Kia od razu? Na czas oczekiwania możesz skorzystać z usługi AUTOabonament Euro Kas na specjalnych warunkach. Dzięki temu komfort nowości zyskasz już od chwili sprzedaży swojego starego samochodu. Wynajem długoterminowy dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Tak, by maksymalnie uprościć użytkowanie wybranego pojazdu i uprzyjemnić okres oczekiwania na wyprodukowanie zamówionego samochodu.

Zalety programu Trade in Euro Kas:

 • szybka i konkurencyjna wycena używanego samochodu,
 • dodatkowy bonus na zakup nowego auta,
 • profesjonalne wsparcie doradców w każdym momencie transakcji,
 • rozliczenie bezgotówkowe,
 • możliwość atrakcyjnego wynajmu na czas oczekiwania.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty, skontaktuj się z wybranym doradcą lub wypełnij poniższy formularz. W możliwie najszybszym czasie skontaktujemy się z Tobą żeby poznać Twoje oczekiwania i przedstawić naszą ofertę.  Skontaktuj się z nami

  Wybierz salon aby wyświetlić osoby kontaktowe.

  Salon Katowice
  Kia Katowice
  Salon Gliwice
  Kia Gliwice